NOWA GENERACJA MODUŁÓW STEROWANIA ROLETĄ VELUX SML100 Z SYSTEMU INTELIGENTNEGO BUDYNKU (KNX, LCN, LOXONE)

Oceń wpis
(3 Głosów)

Wprowadzamy nową generację modułów VNX ADVANCED do sterowania napędów rolet zewnętrznych Velux, wzbogaconych o nowe możliwości.

Moduły VNX ADVANCED są kompatybilne z poprzednio dostarczanymi sterownikami VNX-B. Moduł ten, podobnie jak w przypadku poprzednich, stanowi zamiennik dla oryginalnego modułu kontrolującego pracę rolet. Wymiary karty zostały tak dobrane, by idealnie wpasowywała się w tubie rolety. Wykorzystanie złącza takiego jak w oryginale sprawia, że instalacja modułu jest niezwykle prosta.

W odróżnieniu od wersji VNX-B, w której górne granice momentu obrotowego (odpowiedzialnego za wyłączenie napędu w pozycji krańcowej lub przy przeciążeniu) były konfigurowane na etapie produkcji, moduły VNX ADVNCED umożliwiają rekonfigurację tych wartości i wprowadzenie własnych nastaw na etapie instalacji. Każdy moduł dysponuje wbudowanym, wygodnym w użyciu terminalem. Za pomocą tego terminala możemy programować graniczną wartość momentu obrotowego oddzielnie dla ruchu w górę i dół, w bardzo szerokim zakresie: od 0 do 3500. Umożliwia to uzyskiwanie natychmiastowej, powtarzalnej konfiguracji na etapie instalacji (wymagany interfejs VNX SETUP TOOL).

Cena modułu: 49€ netto (liczna wg. kursu NBP z dnia złożenia zamówienia).

Jeśli jesteś zainteresowany działaniem modułu, zapraszamy do zapoznania się z listą najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.

Karta katalogowa modułu VNX ADVANCED

Instrukcja instalacji