SERWIS AUTOMATÓW VENDINGOWYCH

Jednym z aktywnie rozwijanych działów naszego serwisu jest zapewnienie wsparcia w zakresie diagnostyki, programowania, serwisu i napraw elektronicznych podzespołów, w jakie wyposażane są automaty vendingowe. Posiadane przez nas bogate doświadczenie zebrane przy naprawach tego typu urządzeń zaowocowało opracowaniem przez nas urządzeń diagnostycznych pozwalających na szybką i skuteczną naprawę uszkodzonych modułów elektronicznych. Dodatkowo, każdorazowo, po zakończonej naprawie elektroniczne elementy maszyn testowane są na automatach vendingowych, co pozwala na potwierdzenie prawidłowej pracy urządzenia przed wysyłką.

W naszym serwisie z powodzeniem naprawiamy elektronikę maszyn vendingowych (sprężynowe, kawomaty, talerzowe, puszkowe i butelkowe):

  • N&W Global Vending (NECTA)

Skorzystaj z naszej oferty i napraw swój automat vendingowy w profesjonalnym serwisie:

  • gwarancją jakości naszego serwisu to kompleksowe testy naprawionych urządzeń na automacie
  • na wszystkie naprawy udzielamy rocznej gwarancji

Naprawa automatów w naszym profesjonalnym serwisie to dobry pomysł na oszczędności.

Modyfikujemy automaty pod wymagania klienta (nietypowe warunki pracy, zasilania).

NAPRAWIAMY ELEKTRONIKĘ AUTOMATÓW

ATRAKCYJNE CENY NAPRAW

Płyta główna, wykonawcza, itp 400 PLN netto
Fotokomórka Necta 6735-486-01 (6755-431-01) 139 PLN netto
Fotokomórka Necta 6735-487-00 (6755-432-00) Zamiennik

O NAPRAWIE

Wstępne warunki przyjęcia sprzętu do naprawy:

  • karta nie była naprawiana przez inne serwisy, a występująca w niej usterka wynikła w trakcie zwykłej eksploatacji maszyny. Doświadczenie nauczyło nas, że w przypadku, gdy karta była nieskutecznie naprawiana przez trzecie serwisy, częstokroć nie mamy do czynienia z usterką eksploatacyjną, ale też z kolejnymi problemami wynikającymi z niefachowej próby naprawy. Często są to pozrywane ścieżki, zwęglony laminat, uszkodzenie kolejnych podzespołów elektronicznych, etc.). My dbamy o wysoką jakość naszych usług, na wykonanie których udzielamy Państwu gwarancji i nie chcemy obejmować gwarancją takich "potworków", na których ktoś uczył się nowego fachu. Oczywiście nie robimy problemu, gdy ktoś wymieniał we własnym zakresie np. baterię podtrzymującą ustawienia. Karty po ingerencji osób trzecich podlegają naszej ocenie przed przyjęciem do naprawy i zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania usługi.
  • na karcie nie doszło do wylania baterii podtrzymującej, w wyniku czego doszło do wyraźnej korozji na połączeniach elektronicznych. Tutaj nasze doświadczenia są takie, że samo znalezienie miejsca przerwania połączenia elektronicznego jest bardzo czasochłonne, a często może się zdarzyć, że niedługo po przeprowadzonej naprawie nastąpi kolejna usterka wywołana korozją w innym miejscu. W niektórych przypadkach, po wstępnej ocenie, podejmujemy się przeprowadzenia naprawy, na którą jednak z w/w względów nie udzielamy gwarancji.

Standardowy czas naprawy sprzętu wynosi do 5 dni roboczych.

DOSTARCZANIE KART DO NAPRAWY

Gdybyście Państwo chcieli skorzystać z naszych usług, prosimy kolejno:

  • umieścić na karcie opis usterki (np. nie uruchamia się, brak komunikacji, nie działa sterowanie ramieniem dozującym, etc.)
  • załączyć informację o tym, że chodzi o naprawę sprzętu wraz z podaniem swoich danych kontaktowych i danych do faktury
  • przesłanie uszkodzonych urządzeń na adres: All 4 Vending, dział części zamiennych, ul. Inwestycyjna 2, 26-600 Radom

Podane ceny są orientacyjne i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Napraw u nas elektroniczną FOTOKOMÓRKĘ (fotobarierę) automatów vendingowych RHEAVENDORS w atrakcyjnej cenie 149 pln i zyskaj roczną gwarancję na wykonaną usługę.

Grupa naprawianych przez nas serwis automatów vendingowych firmy NECTA poszerzyła się o płytę wykonawczą automatów Samba i Rock 6735-558-00. Napraw uszkodzoną płytę w atrakcyjnej cenie i zyskaj roczną gwarancję na wykonaną usługę!

Napraw u nas płytę główną automatów vendingowych NECTA 6735-556-02 w atrakcyjej cenie i zyskaj roczną gwarancję na wykonaną usługę

Napraw u nas elektroniczną FOTOKOMÓRKĘ (fotobarierę) automatów vendingowych NECTA w atrakcyjnej cenie i zyskaj roczną gwarancję na wykonaną usługę:

NECTA VENDING 6735-487-00 (6755-432-00)

Fotokomórki występują w natępujących wersjach automatów vendingowych NECTA: SFERA, SNAKKY, SNAKKY MAX, MINI SNAKKY, SNAKKY SL, SNAKKY RY, RONDO.

Napraw u nas płytę główną automatu vendingowego NECTA  (6735/536/02) w atrakcyjnej cenie 349 pln i zyskaj roczną gwarancję na wykonaną usługę:

NECTA VENDING 6735/536/02

Płyta elektroniczna występuje w następujących modelach automatów vendingowych: SFERA, SNAKKY, SNAKKY MAX, SNAKKY SL, MINI SNAKKY, SNAKKY RY, RONDO, ASTRO, KIKKO, KIKKO MAX KIKKO RY, OBLO, BRIO 3, KOBALTO, KONVIVIO.

Napraw u nas elektroniczny moduł rozszerzeń dla automatów vendingowych NECTA VENDING w atrakcyjnej cenie i zyskaj roczną gwarancję na wykonaną usługę:

NECTA VENDING 6755-416-01

Płyta elektroniczna modułu występuje w automatach vendingowych: ASTRO, BRIO 3, CANTO, COLIBRI, KIKKO, KIKKO MAX, KIKKO RY, KIKKO TE, KIKKO UL, KOBALTO, KORINTO, KORO, OBLO, ZENITH

Napraw u nas płytę wykonawczą automatu vendingowego NECTA STARFOOD w atrakcyjnej cenie  i zyskaj roczną gwarancję na wykonaną usługę

NECTA VENDING 6735/462/02

Napraw u nas płytę wykonawczą automatu NECTA ASTRO, BRIO 3, KIKKO, KIKKO MAX, KIKKO RY, KOBALTO, KONVIVIO, OBLO w atrakcyjnej cenie i zyskaj roczną gwarancję na wykonaną usługę

NECTA VENDING 6735/537/00

Napraw u nas płytę elektroniczną automatu vendingowego VENDO w atrakcyjnej cenie  i zyskaj roczną gwarancję na wykonaną usługę:

BB01 2198FC05

Napraw u nas płytę główną automatu vendingowego NECTA STARFOOD / ZENITH w atrakcyjnej cenie  i zyskaj roczną gwarancję na wykonaną usługę:

NECTA VENDING 6735/454/01

Napraw u nas płytę główną automatu vendingowego NECTA SPRING (6735/442/02) w atrakcyjnej cenie i zyskaj roczną gwarancję na wykonaną usługę:

NECTA VENDING 6735/442/02

Strona 1 z 2