INTELIGENTNY BUDYNEK

Technologia inteligentnych domów to pomysł na wygodę i ergonomię. To pomysł nowoczesnego rozwiązania systemu, który oferuje wprost nieograniczone możliwości realizowania wizji przyszłego użytkownika i instalatora. Jeśli z czasem zmieniają się nasze potrzeby - spełniamy je bez kłopotliwych prac elektrycznych.

Pomimo ogromnej ilości oferowanych rozwiązań instalatorzy i integratorzy inteligentego budownictwa nierzadko zderzają się z problemami, na które rynki nie oferują rozwiązania produktowego. Wspólnie z nimi wyznaczamy założenia, jakie powinno spełniać szukane urządzenie i tworzymy je z myślą o Was.

INTEGRACJA NAPĘDÓW VELUX

Opracowaliśmy  grupę produktów pozwalających na integrację napędów Velux z systemami inteligentnego budownictwa. Są to moduły elektroniczne wspierające:

  • siłowniki okien KMG100
  • siłowniki okien Integra KMG100K
  • napędy rolet SML100

Dzięki naszemu uniwersalnemu rozwiązaniu możesz połączyć napędy Velux z tym, z czym tylko zechcesz (KNX, LCN, LOXONE, etc.). WIĘCEJ O SPOSOBIE INTEGRACJI ZNAJDZIESZ KLIKAJĄC TUTAJ.

Wykorzystaj w pełni funkcjonalności modułów VNX ADVANCED dzięki interfejsowi VNX SETUP TOOL.

Wprowadzamy nową generację modułów VNX ADVANCED do sterowania napędów rolet zewnętrznych Velux, wzbogaconych o nowe możliwości.

Firma SEDtronic została naszym oficjalnym dystrybutorem modułów VNX w Czechach i Słowacji.
SEDtronic opracowuje na bazie popularnych modułów - takich jak Arduino - rozwiązania automatyki sterującej dla inteligentnego budownictwa.

Integratorzy systemów inteligentnego budownictwa dość często stają przed problemem zintegrowania sterowania systemów okiennych firmy Velux z projektowaną instalacją. Produkty tej firmy umożliwiają pracę z mało popularnym systemem "io control". Opracowaliśmy grupę produktów rozwiązującą problemy integracji.

Sterowanie siłownikami okien Velux KMG100K (model Integra) z systemu inteligentnego budynku ( KNX, LCN, LOXONE, ETC).

Sterowanie siłownikiem okna Velux KMG100 z systemu inteligentnego budynku (np. KNX , LCN, LOXONE).