INTERFEJS VNX SETUP TOOL DO KONFIGUROWANIA MODUŁÓW VNX ADVANCED

Oceń wpis
(0 Głosów)

Wykorzystaj w pełni funkcjonalności modułów VNX ADVANCED dzięki interfejsowi VNX SETUP TOOL.

Nowa generacja modułów VNX ADVANCED zastąpiła serię VNX-B. Jedną z nowych funkcjonalności wprowadzonej w serii ADVANCED jest możliwość zmian domyślnych ustawień modułu i wprowadzenie własnej konfiguracji, zależnie od potrzeb. Za pomocą usługi terminala wbudowanej w moduły VNX ADVANCED  można w prosty i łatwy sposób przeprogramować domyślne parametry pracy - takie jak graniczne wartości momentu obrotowego. Do połączenia komputera PC z usługą terminala wymagany jest interfejs VNX SETUP TOOL.

ZASTOSOWANIE

Interfejs konfiguracyjny VNX SETUP TOOL wykorzystujemy wtedy, gdy chcemy zmienić domyślnie wprowadzone nastawy na własne. Za pomocą interfejsu możemy:

  • zwiększyć wartość granicznego momentu obrotowego (w przypadku, gdy nasza roleta przesuwa się ciężej niż zwykle i na domyślnych nastawach nie następuje pełne zamknięcie lub otwarcie rolety)
  • zmniejszyć wartość granicznego momentu obrotowego (gdy chcemy zmniejszyć nacisk na elementy rolety, a nasza roleta przesuwa się bez większych oporów)

HARDWARE

Stawiamy na proste i niezawodne rozwiązania. Hardware naszego interfejsu oparty jest o popularny układ produkcji  FTDI, FT232. Szeroko dostępne sterowniki dla różnych systemów operacyjnych PC czynią interfejs uniwersalnym - może pracować pod kontrolą systemów Windows czy Linux.

SOFTWARE

Od strony programowej interfejs VNX SETUP TOOL nie wymaga żadnego specjalistycznego oprogramowania. Jedyne, co potrzeba, to aplikacja obsługująca połączenia terminalowe. Dla systemów Windows bardzo popularną jest Putty, w systemie Linux wygodnym narzędziem jest Minicom.

CENA: 30 EUR netto (cena liczona wg. kursu NBP z dnia złożenia zamówienia)

Zachęcamy do pobrania instrukcji modułu, w której opisana została konfiguracja połączenia z PC oraz funkcjonalność interfejsu:

Instrukcja VNX SETUP TOOL