SERWIS AUTOMATYKI I ELEKTRONIKI PRZEMYSŁOWEJ

Automatyka i elektronika przemysłowa jest jednym z podstawowego wyposażenia współczesnych linii technologicznych, maszyn i urządzeń. Stosuje się ją wszędzie tam, gdzie automatyczna kontrola i nadzór procesu poprawią wydajność i jakość produkcji.

Profesjonalna naprawa elektroniki przemysłowej to podstawowy profil działalności naszego serwisu. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do managerów utrzymania ruchu zakładów produkcyjnych, którym oferujemy kompleksową opiekę nad elektroniką i automatyką linii produkcyjnych. Nasz serwis elektroniki przemysłowej oferuje:

 • diagnostyka elektroniki i automatyki przemysłowej w liniach produkcyjnych (w tym audyt techniczny, przeglądy okresowe)
 • serwis i naprawa urządzeń energoelektroniki (systemy awaryjnego zasilania - UPS, agregaty prądotwórcze, systemy rodziału mocy PMS, układy rozruchu)
 • naprawa urządzeń elektronicznych: sterowniki, kontrolery, komputery, panele operatorskie i monitory, czujniki, regulatory, falowniki, przyrządy pomiarowe, etc.
 • pomoc w doborze i zakupie podzespołów i części elektroniki i automatyki przemysłowej
 • opracowanie i wdrożenie zamienników do trudno osiągalnych, nieprodukowanych lub bardzo drogich podzespołów (karty i moduły elektroniczne)
 • usługi programistyczne w zakresie automatyki przemysłowej (sterowniki PLC, panele operatorskie HMI, falowniki, czujniki i przetworniki, regulatory, etc.):
  • programowanie i adaptacja
  • archiwizowanie i kopie zapasowe
  • zmiany fukcjonalne w oprogramowaniu

Wiemy, że jednym z najważniejszych czynników decydującym o sukcesie jest utrzymywanie wysokiej wydajności maszyn. Dlatego wierzymy, że kluczem do sukcesu jest bliska współpraca z profesjonalnym serwisem elektroniki i automatyki przemysłowej, który znając potrzeby klienta i specyfikę procesu produkcji utrzyma maszyny w najwyższej wydajności - a w razie awarii zapewni szybką i fachową pomoc.

 

 

Oferta serwisowa - diagnostyka  i naprawa elektroniki profesjonalnych automatów spawalniczych (Kemppi, etc.)

Nasz serwis naprawia moduły sterujące jednego z największych światowych dostawców bandownic - StraPack. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Regulatory PI/PID CLORIUS są bardzo często wykorzystywane w systemach regulacji temperatury.